Átnézem időnként, melyik osztalékrészvényt - amiket nem tartásra, hanem kereskedésre vettem - mikor tudom eladni. Azokat rakom itt ki, amelyeknél van esély néhány hónapos időtávon belül az eladásra.
Target Corporation (TGT)
154 dollárnál van a 0,38-as fibo (a teljes esést ahogyan korrigálja visszafelé), azt szerintem simán átviszi, és megy egészen 50%-ig, ami 176 dollár. Négy csúcs is van 180 dollár körül, 179-re fogom berakni az eladási megbízást. A hozama az én bekerülési áramon 5,3%, és most, hónap elején 1,75%-kal emelte az osztalékát, szóval osztalék szempontjából nem egy szuper részvény, bár az 58 éves múltja nagyon erős. Még az is lehet, hogy a felét megtartom.
Federal Agricultural Mortgage Corporation (AGM)
Nagyon szépen emelkedik, már csak 15 dollárt kell mennie, hogy elérjen 210-ig, ahol mindet eladom. Ha így megy továbbra is, akkor ez még a nyáron összejön.
Franklin Resources (BEN)
Néha meglódul, néha visszaesik. 39 dolláron mindet el akarom adni, lehet, hogy ez csak ősszel fog teljesülni.
Clorox, Comcast esetében még mindig mínuszban vagyok, UPS nem rossz, de sokkal többet várok tőle. NVO-ban az esés remélem, hogy már véget ért, ott nagy emelkedést várok.
Vagyonépítés osztalékkal, a könyvem. Elérhető epub, mobi, pdf formátumokban a Smashwords-ön, az Apple Books-on és a Google Play-en.




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése